Rezerwacja telefoniczna
55 239 43 35

Statek Costa Fascinosa wyczarterowany na ślub

Statek Costa Fascinosa został wynajęty na uroczystości ślubne, które trwały 4 dni. Hinduski biznesmen prowadzący interesy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rizwan Sajan, wynajął statek na ślub swojego syna, Adela Sajana. Zaproszono ponad 1000 osób, w tym wiele gwiazd Bollywood.

Sajan jest założycielem i przewodniczącym grupy Danube Group, która zajmuje pierwsze miejsce w Dubaju. Podczas rejsu Adel Sajan, dyrektor grupy Danube, poślubił Sanę Chana, panią stomatolog, królową piękna, artystkę i pisarkę, przekazuje pracownik Costa Cruises. Tematem przewodnim wesela, które organizowane było przez najlepszych organizatorów ślubów w Indiach, było Bollywood. Podczas samego rejsu odbyły się również inne imprezy towarzyszące.

9 kwietnia statek wypłynął z Genui do Savony, odwiedzając po drodze Barcelonę, Marsylię i Cannes. Na pokładzie Costa Fascinosa było 60 kucharzy wybranych przez rodzinę Sajan. Zadaniem szefów kuchni było kierowanie załogą w przygotowaniu wielu różnych potraw, pochodzących w szczególności z tradycji indyjskich i azjatyckich. Tort ślubny przygotowywany został przez cukiernię stale współpracującą z Costa Cruises. W historii Costa Cruises był to pierwszy raz, kiedy cały statek został wyczarterowany przez prywatną osobę na rodzinne uroczystości.

„Jesteśmy naprawdę zadowoleni i zaszczyceni faktem, że rodzina Sajan wybrała Costa Cruises i jest to kolejne potwierdzenie globalnej oceny stylu włoskiego i jakości. Zrobimy wszystko, aby to naprawdę niezapomniane wesele”, komentuje Neil Palomba, prezes.

Na czas uroczystości weselnych, Costa Fascinosa zmieniła swoje barwy na kolory nawiązujące do hinduskich tradycji. Spersonalizowane zostały nawet karty pokładowe. Ponadto każdy gość otrzymał apartament lub kabinę z balkonem, a kabinę wewnętrzną do wykorzystania jako osobistą garderobę.

Adela Sajan i Sana Chana
Adela Sajan i Sana Chana